Kdo jsme:

Jsme skupinka tří nezávislých bytostí, které mají široký záběr svých zájmů a přinášejí do tohoto projektu své znalosti, dosavadní zkušenosti a svůj pohled na život kolem nás.

foto

Mgr. Jan Kroča - Vzděláním jsem historik, věnuji se geomancii a hermetismu, napsal jsem řadu knih a článků o české krajině. Působím i jako průvodce po posvátných místech, magických horách a pramenech, iniciačních stezkách, ezoterických stavbách. Rád vám vyberu osobní léčivá místa přesně na míru. www.geomancy.cz

foto

Ing. Hana Fedora Smejtková - Jako terapeutka těla a duše se zabývám reflexní terapií i dalšími dotekovými technikami, čínskou medicínou, odkrýváním duchovních příčin nemocí, uvolňováním energetických bloků v těle a poradenstvím zdravého životního stylu, vedle toho se věnuji psychoterapii na bázi metody RUŠ, zasvěcování do energetického systému Shamballa, šamanským rituálům a práci s energií. Pravidelně publikuji, přednáším a vedu semináře a další akce.
www.hafes.cz

foto

Ing. Zdena Živa Matoušová Skálová - Součástí mého života jsou energetická místa české krajiny, život s rituály našich předků, živá strava, tvořivé semináře, radost ze života. Některé mé aktivity najdete na www.zdenaziva.cz Od března 2018 se účastním jako host na některých akcích AstroPrahy.

počítadlo.abz.cz